^W górę
  • 1 Kartka z kalendarza
    9 Listopada - zajęcia projektowe. .................................................................................... Obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości. Udział klas 5-8 w koncercie szkolnym w LOSiR
  • 2 Kartka z kalendarza
    11.11. 2018 - udział szkoły w Lubońskim Biegu Niepodległości i obchodach miejskich
  • 3 Kartka z kalendarza
    14.11.2018 – wywiady dla rodziców kl. 1-3 .................................................................................... 15.11. 2018 – wywiady dla rodziców klas 4-8
  • 4 Kartka z kalendarza
    03.12.2019 – wystawienie ocen proponowanych za I sem oraz zagrożeń
  • 5 Kartka z kalendarza
    06.12. 2018r. - Szkolny Dzień Wolontariatu
baner

Odwiedza nas 343 gości oraz 0 użytkowników.

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia rozwijające zainteresowania i kreatywność

L. p.

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Termin

Klasa

Sala

1.

B. Zieleśkiewicz

Bajkoterapia

Środa, 11.35 – 12.20

2a

s. 17

2.

D. Gągalska

Zajęcia rozwijające umiejętność czytania ze zrozumieniem

Czwartek, 11.35 – 12.20

2b

 

3.

K. Zdunik

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia mat. – przyr. „Chcę wiedzieć więcej”

Wtorek,

16.15 – 17.00

2c

s. 28

4.

M. Lewandowska

„English Club” – zajęcia rozwijające uzdolnienia językowe

Wtorek, 12.40 – 13.25

2d

s. 5

5.

Anna Słonka - Moskwa

„Ze sztuką w życie”

Wtorek, 15.25 – 16.10

Klasy 5

s. 22

6.

Anna Słonka - Moskwa

„Ze sztuką w życie”

Piątek, 8.00 – 8.45

Klasy 4

s. 22

7.

R. Jastak – 2 godziny

Kółko muzyczne

Wtorek, 14.35 – 16.10

Dzieci z chóru szkolnego

s. 120

8.

B. Bomak

„Koło OTAKU” – miłośnicy mangi

Czwartek, 15.25 – 16.10

Klasy 7, 8

s. 129

9.

B. Kurzawska

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia przyrodnicze „Obserwuję, doświadczam, eksperymentuję”

Wtorek, 8.00 – 8.45

4f

s. 5

10.

B. Kurzawska

Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia przyrodnicze „Poszukuję, konstruuję, eksperymentuję”

Środa, 14.35 – 15.20 lub zajęcia w terenie

8a

s. 129

11.

K. Ludwiczak

Zajęcia rozwijające zainteresowania i kreatywność matematyczną „Cieszkosfera”

 

Środa, 9.45 – 10.30

5b

s. 28

12.

V. Langner

Koło czytelnicze

Czwartek, 8.00 – 8.45

4

 

13.

M. Gorzyńska – Gościak

Kółko filmowe

Czwartek lub piątek, w zależności od tematyki, raz w miesiącu, w godzinach popołudniowych

5d + chętni uczniowie z innych klas

 

14.

U. Roszak

Przyroda wokół nas

Środa lub czwartek, 14.30 – 15.15

5, 6

s.135

15.

I.Cieślak

Superkoderzy

Czwartek, 14.35 – 15.20

5f

biblioteka

16.

M. Smoczyk

Odkrywcy tajemnic

Wycieczki w różne dni tygodnia

5g

 

17.

A. Górna

Rozwijanie kompetencji testowych

Poniedziałek, 13.45 – 14.30

8b

s. 120

18.

J. Kordzińska

Cieszkowianka koduje i programuje

Czwartek, 16.10 – 17.00

5, 6, 7

s. 112

19.

M. Budzyńska

Gry zespołowe: koszykówka i siatkówka

Środa, 15.30 – 17.00

8

s. g.

20.

E. Cisłak

Koło dziennikarskie

Wtorek, 15.25 – 16.10

4 - 8

 

21.

E. Szelągowska

Learn and have fun

Piątek

2

 

22.

K. Tomkowiak

SKS

Poniedziałek, 16.10 – 17.45

6

s. g.

 

 

 

 

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube