Urząd Miasta Luboń zachęca do włączenia się w działanie na rzecz edukacji ekologicznej. W ramach kampanii na profilu naszego miasta na facebooku pojawiać się będą materiały informacyjne oraz konkursy z nagrodami.
Halo! Pogadajmy o SMOGU!
MIASTO LUBOŃ ZAPRASZA NA OTWARTĄ KONFERENCJĘ NA TEMAT EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

„NIE BĄDŹ LENIWCEM W WALCE ZE SMOGOWYM ZŁOŚLIWCEM! -CZYLI KONSEKWENCJE ZJAWISKA SMOGU NA PRZYKŁADZIE POWIATU POZNAŃSKIEGO”
Kiedy: 2 października 2023 r. godz. 14.00-17.00
Gdzie: sala gimnastyczna w SP2 w Luboniu
Prelegent: Krzysztof Mączkowski – analityk ochrony środowiska, edukator środowiskowy, przyrodnik z tematyką ochrony środowiska jest związany zawodowo od 1993 r., pracując w instytucjach publicznych, prywatnych i samorządowych
Program konferencji: 14.00 – 14.15 – Przywitanie słuchaczy,
14.15 – 16.00 – Wykład
16.00 – 16.30 – Kawa, poczęstunek
16.30 – 17.00 – Dyskusja
W module dowiesz się m.in.: czym jest smog, jakie są skutki dla zdrowia, czym palić w piecu oraz jak walczyć ze smogiem w naszym mieście
Dodatkowe informacje:


