Ułatwienia dostępu

Przejdź do treści

Cykl spotkań poświęconych edukacji ekologicznej

Urząd Miasta Luboń zachęca do włączenia się w działanie na rzecz edukacji ekologicznej. W ramach kampanii na profilu naszego miasta na facebooku pojawiać się będą materiały informacyjne oraz konkursy z nagrodami.

Halo! Pogadajmy o SMOGU! 

 MIASTO LUBOŃ ZAPRASZA  NA OTWARTĄ KONFERENCJĘ NA TEMAT EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

„NIE BĄDŹ LENIWCEM W WALCE ZE SMOGOWYM ZŁOŚLIWCEM! -CZYLI KONSEKWENCJE ZJAWISKA SMOGU NA PRZYKŁADZIE POWIATU POZNAŃSKIEGO” 

Kiedy:  2 października 2023 r. godz.  14.00-17.00

Gdzie:  sala gimnastyczna w  SP2 w Luboniu

Prelegent: Krzysztof Mączkowski – analityk ochrony środowiska, edukator środowiskowy, przyrodnik z tematyką ochrony środowiska jest związany zawodowo od 1993 r., pracując w instytucjach publicznych, prywatnych i samorządowych

Program konferencji:   14.00 – 14.15 – Przywitanie słuchaczy,
                                                  14.15 – 16.00 – Wykład
              16.00 – 16.30 – Kawa, poczęstunek
              16.30 – 17.00 – Dyskusja 

W module dowiesz się m.in.: czym jest smog, jakie są skutki dla zdrowia, czym palić w piecu oraz jak walczyć ze smogiem w naszym mieście

Dodatkowe informacje:

https://lubon.pl/artykul/344/4310/realizacja-kampanii-edukacyjnej-mieszkancow-lubonia-z-zakresu-zrownowazonego-rozwoju-w-obszarze-zieleni-oraz-walki-z-susza-i-smogiem

← Wróć