• 1 Kartka z kalendarza
    1 września rozpoczęcie roku szkolnego
  • 2 Kartka z kalendarza
    2 września zajęcia projektowe
  • 3 Kartka z kalendarza
    2-3 września zebrania z rodzicami
  • 4 Kartka z kalendarza
    27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
  • 5 Kartka z kalendarza
    17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

W miniony piątek odbyło się już drugie spotkanie zespołu nauczycieli przygotowujących projekty o charakterze międzynarodowym. Poprzednie dotyczyło organizacji pracy i przydziału zadań. Dowiedzieliśmy się też, w jaki sposób planować projekty, wybierać tematykę i współpracować z partnerami. Teraz zajęliśmy się wyborem konkretnych problemów, jakie chcielibyśmy poruszyć podczas współpracy z innymi szkołami europejskimi. Obydwa spotkania w niezwykle ciekawy sposób przeprowadziła pani Emilia Wallheim - koordynator projektów międzynarodowych w naszej szkole. 

Tymczasem przypominamy, że współpraca międzynarodowa w naszej szkole trwa cały czas - w związku z tym zapraszamy uczniów do włączenia się w program wymiany ozdób choinkowych. Pochwalmy się naszymi obyczajami i poznajmy inne!

Zapraszamy!

Zespół do spraw projektów międzynarodowych

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube