• 1 Kartka z kalendarza
  1 września rozpoczęcie roku szkolnego
 • 2 Kartka z kalendarza
  2 września zajęcia projektowe
 • 3 Kartka z kalendarza
  2-3 września zebrania z rodzicami
 • 4 Kartka z kalendarza
  27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
 • 5 Kartka z kalendarza
  17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Szanowni Państwo,

w tym roku szkolnym, nasza szkoła uczestniczy w drugiej części projektu ESA (Edukacyjna Sieć Antysmogowa), czyli programie informacyjnym na rzecz czystego powietrza, który jest realizowany przez Państwowy Instytut badawczy NASK we współpracy z Polskim Alertem Smogowym.

Celem projektu jest edukacja społeczności szkolnej, czyli dzieci i młodzieży, nauczycieli, rodziców oraz mieszkańców lokalnej społeczności w zakresie ochrony czystości powietrza oraz przyczyn powstawania smogu, a także jego wpływu na zdrowie.

Szkoła, jako instytucja kształcąca młodzież i dzieci,  jest miejscem, w którym tę wiedzę powinno się upowszechniać i pomagać w rozumieniu wyzwań i problemów, mających wpływ na życie całej lokalnej społeczności.

W związku z udziałem w projekcie, Państwa dzieci, a także Państwo, ponownie będziecie mogli wspólne zaangażować się i brać aktywny udział w przedsięwzięciu, co z pewnością przyniesie nam wszystkim wymierne korzyści.

W pierwszym etapie, który już się rozpoczął, odbywać się będą prelekcje dla uczniów, dotyczące zagadnień związanych z zanieczyszczeniami powietrza i SMOGiem jako zjawiskiem.

Wszystkie informacje dotyczące projektu będą prezentowane na stronie internetowej szkoły www.sp2lubon.eu

Sprawdzaj stan powietrza na portalu www.esa.nask.pl

Copyright © 2021. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube