Ułatwienia dostępu

Drukuj
Kategoria: Kadra

 

Nauczyciele starają się stworzyć warunki do wszechstronnego rozwoju każdego dziecka, umożliwić mu odniesienie sukcesu na miarę jego możliwości oraz przygotować go do wypełniania obowiązków rodzinnych i obywatelskich 

Edukacją i wychowywaniem dzieci z tej grupy wiekowej zajmują się nasi nauczycieli wspomagani przez  pracowników obsługi.

 

Nauczyciele pracujący w roku szkolnym 2022\2023

 

Nauczanie zintegrowane: Agnieszka Ratke, Kinga Zdunik, Małgorzata Kostecka,   Magdalena Budziszewska, Lidia Brenska, Katarzyna Minge, Dorota Michalak,  Beata Maciaszek, Aleksandra Zdunik, Agata Rumińska, Magdalena Woźny,

Nauczyciele języka polskiego:  Agnieszka Górna, Marta Krojenka,  Małgorzata Gorzyńska-Gościak, Violetta Langner, Eleonora Pawlak

Nauczyciele historii : Michał Szwacki, Bartosz Bomak

Nauczyciele WOS: Michał Szwacki,

Nauczyciele języków obcych:  Magdalena Woźny,  Marta Lewandowska,  Grzegorz Sokowicz,  Alina Malinowska, Małgorzata Smoczyk

Nauczyciele matematyki: Beata Adamska, Jolanta Jezierska, Klaudia Osiej, Emilia Szelągowska, Elżbieta Sobczak-Ellmann, Katarzyna Paradowska, 

Nauczyciele przyrody/biologii:  Urszula Dudziak-Kaniecka, Karolina Hauze

Nauczyciele geografii: Dorota Dudziak, Karolina Hauze

Nauczyciele fizyki: Jagoda Sikorska

Nauczyciele chemii: Beata Turkot

Nauczyciele zajęć komputerowych: Joanna Kordzińska, Klaudia Osiej,  Anna Krzyżaniak, 

Nauczyciele zajęć technicznych:  Anna Słonka-Moskwa, Robert Tomkowiak

Nauczyciele plastyki: Anna Słonka-Moskwa, 

Nauczyciel muzyki: Maria Białecka

Nauczyciele wychowania fizycznego: Kinga Jaruga, Karolina Tomkowiak, Andrzej Chyliński, Robert Tomkowiak, Andrzej Bartosiewicz,

Nauczyciele religii: Lidia Brenska,  Anna Otocka, Alicja Nowowiejska, 

Logopedzi: Katarzyna Minge

Pedagodzy: Ewa Zakrzewska – Wencel,  

Psycholog:  Hubert Hryniewiecki, Dominika Dąbrowska

Nauczyciel wspierający: Katarzyna Woroch, Aneta Wołosowicz, 

Świetlica szkolna:  Marzena Szczepaniak,  Paweł Nowaczyk,  Anna Czarnecka-Kimla,  Bożena Zieleśkiewicz, Andrzej Bartosiewicz,

Wychowanie do życia w rodzinie: Urszula Dudziak-Kaniecka

Doradztwo zawodowe: Małgorzata Olejniczak,

Biblioteka szkolna:  Urszula Ferdynus-Remlein,     Teresa Lewandowska

   

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2022/2023

Klasa

Wychowawca

Wychowawca wspierający

Sala

1a

Katarzyna Minge

 

10

1b

Beata Maciaszek

 

107

1c

Agata Rumińska

 

11

2a

Agnieszka Ratke

 

11

2b

Dorota Michalak 

 

107

2c

Małgorzata Kostecka

 

10

3a

Aleksandra Zdunik

 

16

3b

Kinga Zdunik

 

106

3c

Magdalena Budziszewska

j

106

4a

Karolina Hauze

Robert Tomkowiak

18

4b

Anna Słonka-Moskwa

Maria Białecka

19

4c

Beata Adamska

Andrzej Chyliński

16

4d

Kinga Jaruga

Andrzej Bartosiewicz

18

5a

Alina Malinowska

Lidia Brenska 

27

5b

Katarzyna Woroch

Urszula Ferdynus-Remlein

26

5c

Marta Krojenka

 

27

5d

Karolina Tomkowiak

Hubert Hryniewiecki

131

6a

Dorota Dudziak

Alicja Nowowiejska

131

6b

Małgorzata Gorzyńska

Bartosz Bomak 

26

6c

Grzegorz  Sokowicz

Anna Krzyżaniak

5

6d

Marta Lewandowska

Katarzyna Paradowska

121

7a

Klaudia Osiej

 

117

7b

Emilia Szelągowska

Joanna Melinger

119

8a

Jagoda Sikorska

Elżbieta Sobczak-Ellmann

130

8b

Magdalena Woźny

Jolanta Jezierska

120

8c

Michał Szwacki

Anna Otocka

129

8d

Małgorzata Smoczyk

Ewa Zakrzewska - Wencel

28

8e

Violetta Langner

 

28

8f

Urszula Dudziak-Kaniecka

Beata Turkot

128

  Pracownicy administracyjni i personel techniczny:

p. Anna Szafrańska

p. L. Wolkiewicz

p. Teresa Zygmanowska

p. Liliana Cybulska
p. Ewa Leńczuk 
p. Grażyna Sajnaj 
p. Aleksandra Walkowiak

p. Dorota Gulczyńska

p. M. Śremska

p. M. Żyła

p. R. Pempera

p. M. Krężel

p. Z. Kaczmarek - Kosin

p. P. Szafrański

p. P. Wilczyński