• 1 Kartka z kalendarza
    1 września rozpoczęcie roku szkolnego
  • 2 Kartka z kalendarza
    2 września zajęcia projektowe
  • 3 Kartka z kalendarza
    2-3 września zebrania z rodzicami
  • 4 Kartka z kalendarza
    27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
  • 5 Kartka z kalendarza
    17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

PODARUJ RADOŚĆ DZIECKU Z ONKOLOGII W POZNANIU

         

Zapewne pamiętacie akcję "Wylosuj Anioła".

Idąc dalej tym tropem mamy zamiar uradować najdzielniejsze dzieci na świecie upominkami Bożonarodzeniowymi.

Zamiar może i jest nasz, ale bez Was się nie powiedzie!

To będzie nasze wspólne przedsięwzięcie i jak się uda ( a przecież musi ), to również i nasz wspólny sukces mierzony radością cudownych dzieciaczków.

Podarunki będzie można przekazywać wychowawcy lub przynosić do organizatorów: p. Kingi Zdunik sala 106 oraz do p. Agaty Rumińskiej sala 26 do dnia 9 grudnia.

Liczyć się będzie każdy podarunek, nawet najmniejszy. W grudniu dostarczymy nasze prezenty do najdzielniejszych dzieci na świecie  na dziecięcy oddział onkologiczny w Poznaniu, przy ul. Szpitalnej.

O co Was będziemy prosić dla dzieci? Oto propozycje upominków:
- kolorowanki
- kredki
- książeczki kartonowe dla maluchów
- książki dla starszych dzieci i nastolatków
- gry planszowe

- puzzle
- gryzaczki/ grzechotki dla maluszków
- bransoletki dla nastolatek
- książeczki dla dzieci z zagadkami

- lalki

- samochodziki
- klocki

- piłeczki dla niemowląt

itp....


Bardzo prosimy o rzeczy nowe.

Ciężko chore dzieci powinny być pierwszymi właścicielami owych dóbr - między innymi z przyczyn niskiej odporności.

Złączmy się kolejny już raz.

Wykażmy się wartościami najważniejszymi w życiu każdego człowieka: dobrocią, życzliwością i otwartością wobec osób cierpiących i będących w trudnej sytuacji.

Agata Rumińska

Kinga Zdunik

                                           

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube