• 1 Kartka z kalendarza
  1 września rozpoczęcie roku szkolnego
 • 2 Kartka z kalendarza
  2 września zajęcia projektowe
 • 3 Kartka z kalendarza
  2-3 września zebrania z rodzicami
 • 4 Kartka z kalendarza
  27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
 • 5 Kartka z kalendarza
  17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

DZIELIMY SIĘ CHLEBEM!

 W niedzielę, 6 grudnia Wolontariusze Szkolnej Drużyny Szpiku zamienili się w Św. Mikołajów.Po południu, do Centrum Organizacji Pozarządowych w Lubońiu przekazali własnoręcznie przygotowane kanapki oraz ciasta, które w godzinach wieczornych były rozdawane osobom bezdomnym przy poznańskim Dworcu Głównym. W dni świąteczne miejsca, w których osoby te mogą uzyskać pomoc i pożywienie są zamknięte, tym bardziej więc cieszyliśmy się, że mogliśmy pomóc.Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wsparli w tej akcji naszych św. Mikołajów. :) Warto pomagać!

Szkolna Drużyna Szpiku
 

KARTKI DLA SARY!

Wszystkim Nauczycielom i Uczniom klas 1-3, którzy włączyli się w nasza akcję " Urodzinowa kartka dla Sary" serdecznie dziękujemy. Do dziewczynki pojechała paczka pięknych własnoręcznie wykonanych kartek, które z pewnością sprawiły jej ogromną radość. ❤

 

SZPIKOFANI

Podziękowanie

 
Wszystkim Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom, którzy aktywnie włączyli się w charytatywną akcję "Szpikowa paczka" serdecznie dziękujemy!!!!

Onkoludki

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Cieszkowianki. Po raz kolejny zapraszamy Was do otwarcia swoich serc przed najbardziej potrzebującymi. Tym razem są to dzieciaczki chore onkologicznie - Onkoludki, którymi opiekuje się poznańska Drużyna Szpiku. Wielu z nich nawet podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pozostanie w szpitalu, by kontynuować najtrudniejszą, bo bardzo nierówną w siłach, w swoim życiu walkę.
Szpikowa Paczka ma nieco złagodzić trudy tej walki, dostarczyć odrobinę radości Onkoludkom oraz ich Rodzinom i choć na chwilę pozwolić zapomnieć o chorobie. 
W naszej szkole zbiórka darów do Szpikowej Paczki potrwa od 12 do 29 listopada. Zbieramy produkty spożywcze o długim terminie przydatności, kosmetyki, chemię domową, środki czystości, zabawki, książki, artykuły szkolne. Wszystkie dary muszą być nowe! Swoje podarunki zostawiamy w białych skrzynkach, które przez cały czas zbiórki będą czekały w głównym holu szkoły.
 
Swój udział w akcji zgłaszamy jej organizatorom: P. Anecie Wołosowicz (świetlica), P. Urszuli Dudziak - Kanieckiej, P. Magdalenie Woźny i P. Damianowi Stanisławskiemu. 
Stwórzcie z nami Szpikową Paczkę :) Zapraszamy!!!
 
Szkolna Drużyna Szpiku "Szpikofani".
Copyright © 2021. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube