• 1 Kartka z kalendarza
    1 września rozpoczęcie roku szkolnego
  • 2 Kartka z kalendarza
    2 września zajęcia projektowe
  • 3 Kartka z kalendarza
    2-3 września zebrania z rodzicami
  • 4 Kartka z kalendarza
    27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
  • 5 Kartka z kalendarza
    17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

III GP Wielkopolski Żaków i Żaczek w tenisie stołowym

W ostatnią niedzielę w Czarnkowie 20 marca 2016 r. odbyło się III GP Wielkopolski Żaków i Żaczek oraz III Wielkopolski Turniej Skrzatów i Skrzatek w tenisie stołowym.
Po raz kolejny zainteresowanie turniejem było bardzo duże, w turnieju wzięło udział 94 zawodniczek i zawodników z Wielkopolski.  LKTS Luvena Luboń był reprezentowany m.in. przez Aleksandrę Wasinkiewicz uczennicę  SP2 w Luboniu. Ola zajęła  bardzo dobre 8 miejsce  i  będzie rywalizowała w kategorii  Żaczek, także w kolejnym sezonie. Podczas turnieju pokazała ogromną waleczność i duże zaangażowanie.

Gratulujemy.

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube