• 1 Kartka z kalendarza
    1 września rozpoczęcie roku szkolnego
  • 2 Kartka z kalendarza
    2 września zajęcia projektowe
  • 3 Kartka z kalendarza
    2-3 września zebrania z rodzicami
  • 4 Kartka z kalendarza
    27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
  • 5 Kartka z kalendarza
    17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

PODZIĘKOWANIE – EUROWEEK- 5-9.12.2014

Chciałabym podziękować wszystkim uczniom z klas 5 i 6, którzy brali udział w obozie językowym EUROWEEK w Bystrzycy Kłodzkiej za aktywny udział oraz  zaangażowanie podczas zajęć  i autoprezentacji organizowanych przez wolontariuszy z Austrii, Kolumbii, Wietnamu, Azerbejdżanu, Włoch, Rumunii i Turcji. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat. Uczniowie odważnie włączali się w różnorodne zabawy, projekty, zadania i rozmowy w języku angielskim doskonaląc wymowę, osłuchanie i rozumienie intencji  rozmówcy.  

Cieszę się, że nasi uczniowie zaprzyjaźnili się z wolontariuszami i nawiązali nowe kontakty w języku angielskim.

Dziękuję również za wytrwałą opiekę opiekunkom dzieci Pani Alinie Malinowskiej  i Pani Magdalenie Woźny.

Gratuluję  Wszystkim i jestem pewna, że motywacja do nauki języka angielskiego w naszej szkole jeszcze bardziej wzrośnie.

Serdecznie pozdrawiam!

    Organizator obozu: Anna Czarnecka-Kimla

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube