• 1 Kartka z kalendarza
  1 września rozpoczęcie roku szkolnego
 • 2 Kartka z kalendarza
  2 września zajęcia projektowe
 • 3 Kartka z kalendarza
  2-3 września zebrania z rodzicami
 • 4 Kartka z kalendarza
  27.10.2020 - klasy 8 - spotkanie informacyjne w sprawie egzaminu ósmoklasisty, poinformowanie rodziców o możliwych dostosowaniach, stołówka - godz. 17.00
 • 5 Kartka z kalendarza
  17.11.2020 - wywiady dla rodziców klas 1-3 godz. 17.00/MEET (po wcześniejszym umówieniu się rodzica z nauczycielem przez e- dziennik, minimum dzień przed wywiadem) 24.11.2020 - wywiady dla rodziców kl. 4-8 godz. 17.00/MEET
baner

Konkurs wiedzy o Zamku Królewskim w Poznaniu

28 kwietnia uczniowie klas VI wzięli udział w międzyszkolnym konkurs wiedzy o Zamku Królewskim w Poznaniu organizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Specjalnymi nr 2 w Poznaniu.

Po części testowej uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładu  o zamkach w Polsce byłego wojewody poznańskiego, senator V kadencji i autor między innymi Przewodnika po Poznaniu p. Włodzimierza Łęckiego.

Uczniowie prezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i osiągnęli  zbliżone wyniki. Dyplomy i upominki książkowe z autografem autora otrzymali wszyscy, jednak najlepiej test napisał Oskar Korbas z klasy VI D, który brał udział w dogrywce o III miejsc. Tym razem  jednak otrzymał  wyróżnienie.

Na koniec udaliśmy się uczcić dobry wynik lodami w Mc Donaldzie J!

Całej grupie serdecznie gratulujemy, a szczególnie oczywiście Oskarowi!

Michał Szwacki

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube