• 1 Kartka z kalendarza
  Dzień Otwarty w Cieszkowiance Przyszłorocznych Uczniów klas 1 i ich Rodziców zapraszamy do Cieszkowianki ................................................................... 2 marca 2010 w godz. 14.00 - 16.00
 • 2 Kartka z kalendarza
  13 marca zgłoszenia do Konkursu Wiosennego
 • 3 Kartka z kalendarza
  Zbieramy mydło dla najbiedniejszych w afrykańskich wioskach. .................................................................... Termin zakończenia zbiórki: 30 kwietnia 2020 .................................................................... STREFA DOBRYCH UCZYNKÓW
 • 4 Kartka z kalendarza
  06.03.2020 - malowanie motyli dla Hospicjum godz. 17.00 -19.00
 • 5 Kartka z kalendarza
  20.03.2020 – Dzień Patrona, powitanie wiosny
baner

Ekologia w naszej szkole

Ważne dla klas I - VIII

Zbieramy niepotrzebne, używane  telefony komórkowe.

Czy wiecie, że telefony komórkowe stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska, ponieważ zawierają metale ciężkie, takie jak np. kadm i ołów. Wyrzucony telefon może więc  zatruć znaczne ilości wody i gleby.

Postarajmy się zutylizować  zbędne telefony we właściwy sposób – w  naszej szkole rusza akcja ich  zbierania. Będzie to nasz aktywny wkład w czyste środowisko.

Przynieś do szkoły nieprzydatny telefon, przekaż go nauczycielom biologii, geografii i przyrody.

Czekamy w salach 131 i 26.

Copyright © 2020. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego Rights Reserved.


youtube