Konsultacje dla uczniów i rodziców – sala 12
Lp. | Nauczyciel | Dzień | Godzina |
1 | Adamska Beata | poniedziałek | 14:35 – 15:20 |
2 | Bartosiewicz Andrzej | środa | 9.35-10.30 |
3 | Białecka Maria | poniedziałek | 13:45-14:30 |
4 | Bernaciak – Maślak Dagmara | poniedziałek | 15:40-16:25 |
5 | Bomak Bartosz | czwartek | 14:35-15:20 |
6 | Brenska Lidia | czwartek | 13:45-14:30 |
7 | Cisłak Ewelina | środa | 8:15-8:45 |
8 | Chyliński Andrzej | czwartek | 8:50-9:35 (sala gimnastyczna) |
9 | Czarnecka-Kimla Anna | wtorek | 17.00-18.00 (świetlica) |
10 | Dąbrowska Dominika | środa | 15:15-16:15 |
11 | Domagała Grzegorz | wtorek | 16:10-17:10 |
12 | Dudziak Dorota | czwartek | 14.35- 15.20 |
13 | Dudziak-Kaniecka Urszula | piątek | 14.35-15.20 |
14 | Ferdynus-Remlein Urszula | poniedziałek | 16.00-16.45 (biblioteka) |
15 | Górna Agnieszka | wtorek | 14.35-15.20 |
16 | Jaruga Kinga | środa | 15.25 – 16.10 |
17 | Kicka Marta | czwartek | 9.45-10.30 |
18 | Kordzińska Joanna | piątek | 15.30 – 16.15 |
19 | Kostecka Małgorzata | czwartek | 11.35-12.20 |
20 | Krojenka Marta | czwartek | 14.35-15.20 |
21 | Kwiecińska Joanna | wtorek | 10.40- 11.25 |
22 | Langner Violetta | poniedziałek | 14.35- 15.20 |
23 | Lewandowska Marta | poniedziałek | 14.35- 15.20 |
24 | Ławniczak Anna | piątek | 9.45-10.30 |
25 | Maciaszek Beata | środa | 16.15 – 17.00 (sala 107) |
26 | Malinowska Alina | czwartek | 14:35-15:20 |
27 | Markiewicz Renata | poniedziałek | 15.25 – 16.10 |
28 | Mączyńska Anna | wtorek | 13:45-14:30 |
29 | Melinger Joanna | czwartek | 15:25-16:10 |
30 | Michalak Dorota | wtorek | 15:25-16:10 |
31 | Moskwa Daniel | czwartek | 14:35-15:25 (sala 19, co 2 tygodnie) |
32 | Minge Katarzyna | środa | 9.45-10.30 |
33 | Nowaczyk Paweł | czwartek | 16 .00-17 .00 |
34 | Olejniczak Małgorzata | środa | 15.30-16.30 |
35 | Otocka Anna | czwartek | 15:25-16:10 |
36 | Osiej Klaudia | piątek | 15:25-16:10 |
37 | Paradowska Katarzyna | czwartek | 14.35-15.20 |
38 | Ratke Agnieszka | poniedziałek | 11:35-12.20 (sala 16) |
39 | Rumińska Agata | czwartek | 8.00-8.45 |
40 | Sikorska Jagoda | czwartek | 12:40 – 13:25 |
41 | Słonka-Moskwa Anna | środa | 14.35-15.20 (sala 19) |
42 | Smoczyk Małgorzata | czwartek | 13:45-14:30 |
43 | Sokowicz Grzegorz | poniedziałek | 15.25 – 16.10 |
44 | Sadowska – Spychała Jolanta | poniedziałek | 11:35-12:20 |
45 | Szczepaniak Marzena | czwartek | 10.40- 11.25 |
46 | Szelągowska Emilia | poniedziałek | 15:25-16:10 |
47 | Szwacki Michał | poniedziałek | 15:35-16:20 |
48 | Tomkowiak Karolina | piątek | 14.35-15:20 |
49 | Turkot Beata | wtorek | 14.35 -15.20 |
50 | Wallheim Emilia | wtorek | 13.45-14.30 |
51 | Wołosowicz Aneta | piątek (1 i 2 miesiąca) | 15:30-16:30 |
52 | Woźny Magdalena | wtorek | 14:35-15:20 |
53 | Zakrzewska-Wencel Ewa | wtorek | 16.00-17.00 |
54 | Zdunik Kinga | poniedziałek | 10:40-11:25 |
55 | Zdunik Aleksandra | poniedziałek | 11.35-12.20 |
56 | Warot Barbara | środa | 14.35-15.20 |