Konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III „Jestem bezpieczny na drodze”

Celem konkursu jest promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, propagowanie i utrwalanie wiedzy z zakresu przepisów i zasad ruchu drogowego wśród najmłodszych uczniów, wdrażanie do bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się po drodze, usprawnianie manualne i rozwijanie wyobraźni.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

• wykonać dowolną techniką pracę plastyczną powiązaną tematycznie z konkursem. Format pracy A4. Wyklucza się prace przestrzenne. Zachęcamy do łączenia technik.

• pracę czytelnie podpisać na odwrocie (następujące dane: imię i nazwisko autora, klasę.)

• podpisane prace należy dostarczyć do wychowawcy klasy lub bezpośrednio do organizatorów konkursu: p. Kingi Zdunik lub p. Agnieszki Ratke do dnia 27 listopada.

Najlepsze, najbardziej pomysłowe i najatrakcyjniejsze prace zostaną wyróżnione i nagrodzone bardzo atrakcyjnym nagrodami – zestawy: plecak, apteczka, maskotka Tirka, odblaski rowerowe.

Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo publikowania prac na Fb szkolnym i stronie szkoły.